Stěhování-levně! Ale jak?.

Pokud jsme již dospěli do stádia nutnosti stěhování a to nejen bytu nebo domku, případně komerčních prostor, tedy kanceláře či celé firmy je třeba vypracovat a dodržet určitý postup těchto přípravných a stěhovacích prací.

Stěhování malého bytu.

V první řadě zhodnotíme reálně situaci a stanovíme si zda stěhování zvládneme vlastními silami za pomoci rodiny či kamarádů, v případě menší firmy za účasti spolupracovníků a vlastního vozového parku. Stěhujeme-li garsonku zařízenou montovaným nábytkem, malou pračkou a lednicí spolu s pár krabicemi osobních věcí je možnost zvolit variantu přestěhovat se svépomocí.

Telefon 776 669 696 Bezplatná prohlídka Nakládka Převoz Vykládka

Zapůjčíme dodávkový vůz, provedeme demontáž nábytku a veškeré jeho části, především pak hrany zabalíme, aby nedošlo k poškození při manipulaci a stěhování na nové místo. Vše nanosíme k vozu, naložíme a upevníme tak, aby nedošlo za jízdy ke svévolnému pohybu nábytku a jednotlivých předmětů. Při nakládání stěhovacího auta je třeba vždy přemýšlet a dbát základních zákonů fyziky o pohybu těles.

Stěhování menší firmy.

Podobné to bude u stěhování menší firmy s pár zaměstnanci, zvláště pokud vlastníme vozový park, nějakou tu manipulační techniku a šikovné spolupracovníky, nebude přestěhování takový problém. Otázka vyvstává při stěhování většího bytu nebo domku či firmy nebo rozsáhlejších komerčních prostor - tady je již zapotřebí zkušené stěhovací firmy – tak jako výměnu žárovky u auta si uděláte sami, ale těžko si uděláte generální opravu motoru před domem.

V první řadě si po dohodě se všemi zúčastněnými naplánujeme datum stěhování do nových prostor a pak nám zbývá už jen vybrat kvalitní stěhovací firmu, která nám poskytne veškeré námi požadované stěhovací služby a servis okolo přípravy stěhování.

zpět na úvodní stranuNezávazná poptávka stěhování

1 + 1 =
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka

auto 17m kubických + 2 pracovníci

auto 17m kubických + 3 pracovníci

auto 38m kubických + 2 pracovníci

auto 38m kubických + 3 pracovníci