Vyklízení bytů a pozůstalostí Praha

Zajistíme kompletní vystěhování a vyklízení veškerých Vašich komerčních i nekomerčních prostor a následnou likvidaci vzniklého odpadu. Zabýváme se veškerým vyklízením bytů, pozůstalostí, rodinných domů, kanceláří a provozoven, vyklidit můžeme sklepy, půdy, garáže a jiné podobné prostory. Veškerý odpad naložíme, odvezeme a zároveň odborně a ekologicky zlikvidujeme na místě k tomu určeném. Odpad určený k likvidaci se odváží většinou na sběrný dvůr hl. m. Prahy nebo specializovanou skládku.

Pro zákazníky poptávající vyklízení bytů s trvalým bydlištěm na území hl. m. Praha je přijetí vyklízeného odpadu do sběrného dvora zdarma. Cena ekologické likvidace pro firmy se odvíjí dle platných tarifů jednotlivých sběrných a likvidačních míst.

Telefon 776 669 696 Bezplatná prohlídka Nakládka Převoz Vykládka

Poptáváte vyklízení?

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně vyklízení bytů či kanceláří a likvidace vzniklého odpadu kontaktujte dispečink firmy, kde Vám ochotně podáme bližší potřebné informace ohledně vyklízení. Přehledný seznam a umístění jednotlivých sběrných dvorů na území hl.m. Prahy včetně provozní doby a kontaktů najdete níže.

postup vyklízení číst více...Nezávazná poptávka stěhování

1 + 1 =
jednicka
jednicka
jednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka

auto 17m kubických + 2 pracovníci

auto 17m kubických + 3 pracovníci

auto 38m kubických + 2 pracovníci

auto 38m kubických + 3 pracovníci