Nákladní doprava - Praha

Dominantním zaměřením naší stěhovací firmy je především stěhování a tím i související nákladní doprava a nákladní taxi, kde hlavní lokalitou je nejen Praha, ale i autodoprava vnitrostátní a mezinárodní. Zákazník si proto může pro nákladní autodopavu u nás objednat auta různých velikostí a tonáží od dvou do patnácti europalet pro přepravu rozličného zboží.

Veškerá naše nákladní auta jsou vybavena hydraulickým zvedacím čelem pro rychlejší manipulaci se zbožím a samozřejmě i manipulační technikou jako jsou rudly či paletizační vozíky.

Nákladní taxi Praha

Službu nákladní taxi mohou zákazníci využít především při odvozu nového nábytku, spotřebičů nebo jiného zboží z obchodních center na území Prahy. Po dovozu nového nábytku a spotřebičů můžeme samozřejmě odvézt a ekologicky zlikvidovat starý nábytek nebo použité spotřebiče na místech k tomu určených. Při dovozu nového nábytku poskytujeme službu vybalení a montáže nábytku ale i připojení spotřebičů.

Ceny nákladní dopravy se pohybují od 12,- Kč za km mimo Prahu, pokud se autodoprava uskuteční na území města Prahy je počítán pouze hodinový paušál v sazbě od 600,- Kč. U nákladních vozů v tonáži nad 3.5t při jízdě po dálnici mimo Prahu je třeba k ceně za km připočítat mýtné v určeném tarifu.Nezávazná poptávka stěhování

1 + 1 =
jednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka