Stěhování těžkých břemen a trezorů - Praha

Stěhování trezoru - sejfu, trezorové skříně a jiných těžkých břemen a předmětů je velmi specifickou a prestižní záležitostí, která vyžaduje zkušenosti a především velmi dobré fyzické dispozice všech zúčastněných pracovníků, kteří se na takovém přestěhování podílejí.
Specialisté naší stěhovací firmy mají potřebné odborné znalosti a v neposlední řadě i fyzické předpoklady pro stěhování značně těžkých předmětů a proto vám mohou bez problémů přestěhovat váš trezor, serverovou stanici, bankomat nebo i jakékoliv jiné těžké břemeno dle vašich požadavků i do velmi špatně přístupných míst.

Pokud s něčím těžkým nehnete, nezoufejte a zavolejte naší těžkou partu.

Telefon 776 669 696 Bezplatná prohlídka Nakládka Převoz Vykládka

Jak stěhovat trezor?

Veškeré stěhování trezorů a těžkých břemen či předmětů provádíme klasickým způsobem tzn. bez využití manipulačních robotů jejíchž činnost je do určité míry omezena prostorem, tvarem břemene nebo okolním terénem. Naší kvalifikovaní odborníci na stěhování těžkých břemen využívají především svou vynikající fyzickou kondici a dále za pomoci stěhovacích křížů a stěhovacích popruhů jsou schopni bezpečně snést trezor nebo jiné těžké břemeno na stěhovací vůz tak, aby nedošlo ke škodám na stěhovaném předmětu případně na okolním majetku.

Na voze je trezor nebo těžké břemeno ukotveno a zafixováno proti pohybu aby nedošlo k jeho poškození při transportu na místo určení.

Po převozu přemístíme těžké břemeno dle vašeho přání do patra nebo podzemí, samozřejmostí při stěhování trezoru je diskrétnost o všech okolnostech stěhování u všech zúčastněných pracovníků.

Při stěhování i jednotlivých trezorů a jiných těžkých předmětů provádíme prohlídku místa stěhování za účelem vytipování trasy a určení počtu potřebných pracovníků, zvláště u stěhování trezorů a předmětů těžších 300 kg. Těžká břemena o vyšší hmotnosti od cca 600kg se stěhují dle povahy břemene a trasy stěhování zvláštním režimem prací.Nezávazná poptávka stěhování

1 + 1 =
jednicka
jednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka

auto 17m kubických + 2 pracovníci

auto 17m kubických + 3 pracovníci

auto 38m kubických + 2 pracovníci

auto 38m kubických + 3 pracovníci