Stěhování bytů Praha

Provedeme kompletní přestěhování bytu nebo rodinného domu, včetně potřebné odborné demontáže a následné montáže nábytku ve vašem novém bytě.

Pracovníci stěhovací firmy Koch–stěhování zabalí nejen veškerý nábytek, ale i ostatní předměty a vybavení bytu tak aby je uchránili před poškozením při stěhování a transportu . Po přestěhování do nového bytu vše rozmístí do určených prostor dle vašeho přání, vybalí nábytek a případně jej odborně smontují .

Stěhování těžkých břemen, jako jsou piana, klavír nebo stěhování trezorů pro nás není problémem.

Telefon 776 669 696 Bezplatná prohlídka Nakládka Převoz Vykládka

Jak se na stěhování bytů připravit?

Po prvotním kontaktu se zákazníkem požadujícím stěhovací služby domluví technik osobní schůzku dle časových požadavků klienta za účelem prohlídky bytu či domu.

Technik zákazníkovi vysvětlí zákazníkoví co je potřeba, aby sám připravil ke stěhování bytu a o co se postará stěhovací firma. Většina zákazníků učiní základní přípravu na stěhování bytu samostatně, to znamená zabalení svých osobních věcí. Na toto vše jsou potřeba stěhovací krabice, které zapůjčí stěhovací firma zdarma a jejichž množství při prohlídce určí stěhovací technik, jenž zároveň poradí, jak které věci balit, skládat a rovnat.

Stěhovací technik při prohlídce navrhne zákazníkovi, který nábytek je třeba s ohledem na bezpečnější manipulaci při stěhování bytu demontovat a tím jej i uchránit před případným poškozením. Zpětná montáž nábytku po přestěhování bytu je samozřejmostí.

postup stěhování číst více....Nezávazná poptávka stěhování

1 + 1 =
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka

auto 17m kubických + 2 pracovníci

auto 17m kubických + 3 pracovníci

auto 38m kubických + 2 pracovníci

auto 38m kubických + 3 pracovníci