Stěhování pián a klavírů

Odborníci naší stěhovací firmy mají bohaté zkušenosti i fyzické dispozice a proto vždy bezpečně přestěhují Vaše piáno, pianino, klavír, klavírní křídlo či jakýkoliv těžký hudební nástroj dle Vašich požadavků i do velmi špatně přístupných míst.

Veškeré tyto hudební nástroje stěhujeme klasickým způsobem tzn. bez využití manipulačních robotů, jejíchž činnost je do určité míry omezena prostorem nebo okolním terénem.

Naší specialisté na stěhování pián a klavírů využívají především zkušenosti, znalosti a svou vynikající fyzickou kondici a za pomoci stěhovacích křížů a stěhovacích popruhů jsou schopni bezpečně snést pianino nebo klavír na stěhovací vůz. Na stěhovacím voze je nástroj ukotven proti pohybu při transportu aby nedošlo k jeho mechanickému poškození.

Telefon 776 669 696 Bezplatná prohlídka Nakládka Převoz Vykládka

Váha piana - klavíru

Po transportu přemístíme nástroj dle vašich požadavků na určené místo. Při stěhování jednotlivých pián, pianin a menších klavírů většinou není nutná návštěva našeho stěhovacího technika, jelikož váha nebo-li hmotnost piana se pohybuje od 200 do 300 kg, váha klavíru začíná od 290 kg. Cena stěhování se odvíjí od váhy piana čí klavíru - viz ceník stěhování. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně stěhování piana nás kontaktujte, rádi Vám poskytneme potřebné informace.

Jak stěhování pian probíhá - číst více informací....



Nezávazná poptávka stěhování

1 + 1 =
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka
jednickajednicka
jednickajednicka

auto 17m kubických + 2 pracovníci

auto 17m kubických + 3 pracovníci

auto 38m kubických + 2 pracovníci

auto 38m kubických + 3 pracovníci