Mezinárodní stěhování

Provedeme kompletní mezinárodní stěhování bytu nebo rodinného domu, včetně potřebného zabalení nábytku a předmětů, odborné demontáže a následné montáže nábytku ve Vašem novém bydlišti.

Stěhujeme především do a ze zemí Eurozóny jako je Německo, Rakousko, Anglie či Francie ale i mimo EU jako je Švýcarsko či Balkánské země.

Pracovníci stěhovací firmy Koch–stěhování zabalí nejen veškerý nábytek, ale i ostatní předměty a vybavení bytu tak aby je uchránili před poškozením při stěhování dopravě. Po přestěhování do nového bytu vše rozmístí do určených prostor dle vašeho přání, vybalí nábytek a případně jej smontují .

Telefon 776 669 696 Bezplatná prohlídka Nakládka Převoz Vykládka

Jak se na stěhování do zahraničí připravit?

Mezinárodní stěhování je logisticky náročnější a proto je třeba se na přestěhování připravit s náležitým předstihem, aby se vše stihlo v termínu demontovat, zabalit a v případě stěhování mimo země Evropské unie vyřídit i potřebné celní deklarace. Stěhování v rámci EU je dnes bezproblémové, ale i tak se doporučuje vypracovat seznam stěhovaných předmětů s prohlášením, že se jedná o stěhování použitých předmětů - to vše v češtině a angličtině či jazyce příslušné země.

Důležité je zajistit dostatečný volný prostor v místě nakládky i vykládky dle velikosti stěhovacího vozu. Pokud v místě vykládky jsou omezení ohledně stání či vjezdu je potřeba domluvit vyjímku s úřady dané země.

Po prvotním kontaktu se zákazníkem požadujícím mezinárodní stěhovací služby domluví zástupce firmy osobní schůzku dle časových možností klienta za účelem prohlídky bytu či domu. Technik zákazníkovi vysvětlí co je potřeba, aby dle možností sám připravil ke stěhování a o co vše se postará stěhovací firma.

Většina zákazníků učiní základní přípravu na stěhování bytu samostatně, to znamená zabalení svých osobních věcí do stěhovacích krabic, které dodá stěhovací firma a jejichž množství při prohlídce určí stěhovací technik, jenž zároveň poradí, jak které věci balit, skládat a rovnat. Stěhovací technik při prohlídce vysvětlí zákazníkovi, který nábytek je třeba s ohledem na bezpečnější manipulaci při stěhováni bytu demontovat a tím jej i uchránit před případným poškozením.Nezávazná poptávka stěhování

1 + 1 =
jednicka
jednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka

auto 17m kubických + 2 pracovníci

auto 17m kubických + 3 pracovníci

auto 38m kubických + 2 pracovníci

auto 38m kubických + 3 pracovníci