Stěhování – stěhovací auto.

Stěhovací auto se na první pohled příliš neliší od auta určeného ke klasické nákladní dopravě, samozřejmostí je, že se jedná o tzv. auto se skříňovou prachotěsnou nástavbou. Určitě nevhodné ke stěhování je auto s plachtovou nástavbou, otevřený vůz je vhodný snad jen na vyklízení a odvoz starého nábytku na sběrný dvůr. Hlavní rozdíl však mezi těmito vozy je ve vnitřním uspořádání a jejich celkového vybavení určeného k manipulaci a ochraně stěhovaných věcí při převozu na místo určení.

Jestliže řidič auta nákladní autodopravy potřebuje ke svému výkonu paletizační vozík, rudl a několik vázacích kurt, stěhovací auto musí být ve své nástavbě vybaveno o poznání více. Základem je několik řad zapuštěných upevňovacích lišt po obou stranách skříně stěhovacího vozu a vnitřní polstrování vozu.

Stěhovací auto - vybavení.

K vybavení patří samozřejmě fixační kurty, ochranné deky, strečové folie, lepící pásky, bublinkové folie, stěhovací krabice, nářadí pro demontáž a montáž nábytku, manipulační vozíky a samozřejmě rudly uzpůsobené měkkým obložením tak, aby nedošlo k poškození stěhovaných předmětů. Poslední kapitolou je samotná čistota uvnitř nákladního prostoru stěhovacího vozu, ta je samozřejmostí – vždyť je to vůz pro stěhování nábytku a ne odpadu či zeleniny.

zpět na úvodní stranu

Stěhovácí autoNezávazná poptávka stěhování

1 + 1 =
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka

auto 17m kubických + 2 pracovníci

auto 17m kubických + 3 pracovníci

auto 38m kubických + 2 pracovníci

auto 38m kubických + 3 pracovníci