Stěhovací firmy.

V době internetu se zdá být možnost výběru stěhovací firmy velmi jednoduchá, ale není tomu tak. Je zapotřebí pečlivě prostudovat nabídky jednotlivých stěhovacích firem, jelikož autodoprava a stěhování jsou velmi příbuzné obory, poskytují autodopravci i stěhování. Je ale dobré volit firmu jejichž hlavním oborem a specializací je pouze právě stěhování.

Tímto by mělo být zaručeno,že se k nám dostaví pracovníci, kteří činnost stěhování vykonávají dnes a denně a mají s touto prací bohaté zkušenosti, kvalifikaci a k tomu potřebné odborné znalosti a schopnosti . Při výběru stěhovací firmy se podíváme ponejprv na kontaktní údaje, pokud má firma v kontaktu pouze telefonní kontakt - případně email hledáme dále! Solidní firma má v kontaktech veškeré údaje - jméno, sídlo, IČO, příp. DIČ - tak aby jsme mohli dohledat informace v obchodním či živnostenském rejstříku zda má firma oprávnění ke stěhování a náležitou koncesi v nákladní autodopravě.

Telefon 776 669 696 Bezplatná prohlídka Nakládka Převoz Vykládka

Výběr stěhovací firmy.

Vybereme si takto dvě až tři nám sympatické stěhovací firmy a tyto oslovíme se svou žádostí o přestěhování. Posuzujeme vše od počáteční komunikace až k tomu co nám je firma schopna a ochotna poskytnout, samozřejmě i za jakých cenových podmínek pohybujících se v reálných možnostech našeho byť laického odhadu. Nemůžeme samozřejmě věřit příslibům o přestěhování rodinného domu za pět tisíc korun. Firma by nám měla v předstihu dodat stěhovací krabice a vysvětlit systém balení a ostatní související informace o přípravách na samotné stěhování.

Stěhování - přípravy.

Veškeré důležité přípravy tedy zůstávají na bedrech těch kdo se chtějí přestěhovat, čímž je myšleno všechno to zabalení a popsání jednotlivých krabic na stěhování, včetně jejich uspořádání na vyhrazených místech v bytě. Věci do krabic samozřejmě balíme podle jednotlivých segmentů domácnosti, důležitosti a potřebnosti. V určený den se k nám dostaví parta stěhováků pro něž je samotné stěhování rutinou a s trochou nadsázky i zábavou, pro ně je přestěhování velkého bytu, domu či firmy otázka několika hodin a veškeré to opětné vybalení a uspořádání všech věcí zůstává opět na nás, kdy se zpravidla budeme mezi krabicemi brodit ještě několik dní po skončení stěhování.

zpět na úvodní stránkuNezávazná poptávka stěhování

1 + 1 =
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka
jednicka

auto 17m kubických + 2 pracovníci

auto 17m kubických + 3 pracovníci

auto 38m kubických + 2 pracovníci

auto 38m kubických + 3 pracovníci