Stěhování – nakládka stěhovacího vozu.

Postup a pořadí věcí u nakládky při stěhování si vždy určuje řidič, který si předem prohlédne stěhovaný objekt a ví jakým způsobem auto naložit a veškeré stěhované předměty poskládat, proložit a zafixovat proti samovolnému pohybu tak, aby nedošlo k jejich poškození při stěhování na novou adresu. Je jasné, že věci, které nakládáme jako první budeme vykládat jako poslední, proto věci potřebné ihned po dojezdu naložíme jako poslední, jeli to možné.

Všeobecně se dá říci, že první se nakládají veškeré krabice v řadách na sebe až ke stropu nástavby, pokud máte krabice přímo od stěhovací firmy je věc jednoduší, jelikož firmy mají většinou stěhovací krabice standardních rozměrů, takže se ideálně vyplní prostor stěhovacího vozu, maximálně zbude menší prostor u stropu, který se nechá ještě vyplnit drobnými předměty.

Telefon 776 669 696 Bezplatná prohlídka Nakládka Převoz Vykládka

Stěhování – systém prací.

Dalšími kusy v pořadí stěhování jsou různé demontované části nábytku jako jsou bočnice a dveře skříní samozřejmě zbavené úchytek, ozdob a madel. Tyto se nakládají a upevňují k bočním lištám po obou stranách, podloží se kartonem či dekou aby nedošlo k poškození hrany, vnitřními stranami k sobě s použitím ochranných dek se proloží a citlivě zafixují vázací kurtou.

Poté se do meziprostoru nakládá objemnější a stabilnější nábytek, tak aby stál podélně ve směru jízdy, mezi tyto kusy je vhodné vložit ochranné deky či lišty, aby nedošlo k poškození při jízdě do zatáček. Prostor nad tímto nábytkem můžeme částečně vyplnit měkčími věcmi, jako jsou pytle s přikrývkami. Prostor pod otevřeným nábytkem jako jsou stoly vyplníme drobnějšími předměty poskládanými a proloženými dekami tak, aby nedocházelo k jejich pohybu a vzájemnému tření za jízdy.

zpět na úvodní stranuNezávazná poptávka stěhování

1 + 1 =
jednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka
jednickajednicka

auto 17m kubických + 2 pracovníci

auto 17m kubických + 3 pracovníci

auto 38m kubických + 2 pracovníci

auto 38m kubických + 3 pracovníci